Katru7

Samsung galaxy S III mini nebo Samsung galaxy S duos ?

Jaky mobil byste doporučili?

Odpovědi
www

Záleží jen na tobě, co vše míníš s mobilem dělat. Např. ten duos podporuje 2 různé SIM karty 😉 Rozdílů je ale víc každému podle jeho potřeb může vyhovovat jiný.

PostApMan

To je prosté Duos je na dvě SIM karty, takže pokud máte dvě telefonní čísla co musíte mít 24h denně k dispozici, vyberte si Duos. Pokud máte je jedno telefonní číslo vyberte si S3 mini, je výkonnější a uživatelsky přívětivější, a celkově mu v poměru cena/výkon není moc co vytknout.

NeřeknuCZ

Já za sebe bych doporučil Samsung Galaxy S III mini. Kamarád ho má, a je s nim na 100% spokojený.