Poklička

Poradte prosím program na defragmaci disku

Poradte prosím který program na defragmaci disku je lepší:

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
mosoj

jiný program

Ten který máš v oparačním systému !
V čem jako má být lepší. Soubory seřadí ( nebo alespoň by měl) každý.
Doplňuji:
Už vidím, jak se běžný uživatel rozhoduje jak řadit soubory.
Mně stačí co je v systému. Zastávám názor že nikdo nezná strukturu OS lépe než tvůrce !

Další odpovědi
anonym

O&O Defrag

Doplňuji:
nevím jak v současnosti, ale windosovský běžel a na PC jsem nemohl nic dělat, cokoliv jsem udělal, tak začal od začátku, prostě vestavěný nepoužívám
Dnes jsou jiné, které běží na pozadí, prostě neomezují uživatele.
používám Defraggler http://www.pi­riform.com/de­fraggler a je v CZ

beer

Defraggler

Používám jen tento a nemůžu si stěžovat. V úvodu uvidíš zdraví disku, můžeš plánovat, volit různé části defragmentace, automatické vypnutí po degrag., spustit na pozadí atd.
Všech možností ani nevyužiji.

www

Defraggler

Reuef

O&O Defrag

Doplňuji:
pouzival jsem ho chvili – i podle recenzi je dobrej – to mosoj : sice ti je seradi i ten kterej mas v systemu ale ostatni programy ti daji na vyber jakym zpusobem maji radit data a jak maji defragmentovat – a podle stylu pouzivani PC si pak muzes vybrat ten kterej ti je nejblizsi…

Martin8x

jiný program

Já používám Auslogics Disk Defrag
http://mujsou­bor.cz/sprava-pevnych-disku/auslogics-disk-defrag