Adulka2003

Poraďte prosím.

Maminka bude mít 13 srpna svátek a já pro ní nic nemám.Poradíte,co dát mamince??????

Odpovědi
terry

My tvou maminku neznáme a nevíme. co se jí líbí a co má ráda.
A…neptáš se moc dlouho dopředu. Proč až téměř na poslední chvíli?

jmhad

svoji lásku a vděčnost.Matka zpravidla neočekává věcný dar,ale předem uvedené
Doplňuji:
zkus maminku vzít kolem krku a říci jít hezká slovíčka

Michal Kole

Zaplať mamince plavecký kurz a sobě můžeš taky 🙂

Pecudka

Vše udělá radost,třeba bižuterie, kosmetika, nějaký hadřík, bomboniera, znáš jí nejlíp, tak si určitě poradíš 🙂

venkovan

Pokud je maminka vege a ty vše, tak bych udělal masový dort. To je mnoho druhý pečeného a vařeného masa nějaká zelenina vše zalité rosolem.
Obě si tam vyberete svoje a budete mít spokojený žaludek a tím pohodu v duši.
V horším případě pěkná květina neurazí a v tom nejhorším upřímné popřání s pusou je asi to co většinu mamin potěší.