Zbynas

Poraďte nějaký film na můj vkus

Nějaký katastrofický (jako Drtivý dopad, 2012, Den poté 2004, Ďáblův déšť, Potopa, Sopka, Let číslo 93, Twister, WTC, apod.)

nebo ještě lépe mysteriozní sci-fi typu Počátek, Hra nebo Uvěznění v čase.

Díky moc :)

Odpovědi
iceT

Vyměřený čas,Rozpoutané peklo,Lavina.
http://www.csfd­.cz/podrobne-vyhledavani/?ty­pe%5B0%5D=0&gen­re%5Btype%5D=2&gen­re%5Binclude%5D%5B0%5D­=39&genre%5Bin­clude%5D%5B1%5D­=&genre%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Btype%5D=2&o­rigin%5Binclu­de%5D%5B0%5D=&o­rigin%5Bexclu­de%5D%5B0%5D=&y­ear_from=&year_to=&ra­ting_from=&ra­ting_to=&actor=&di­rector=&compo­ser=&screenwri­ter=&author=&ci­nematographer=&tag=&ok­=Hledat&_form_=film