Đšáša <3

Poraďte mi jakou knížku bych měla začít číst je mi 11 tak knížku do mé kategorie

Nejlepší odpověď
anonym

Dívka ve Tvém věku by měla číst nejspíš dívčí romány. Podívej se na nabídku v internetu, je tam tolik odkazů, že si určitě vybereš něco, co se Ti bude líbit.

Další odpovědi
anonym

Timur a jeho parta,Čuk a Geg a spousta jiných knížek z bývalého Sovětského svazu.

Michal Kole

Měla by jsi číst spíš učebnice do školy a doporučenou literatury odkazující z učebnic nebo od učitelů.