doktormax

Poradte jak zalepit trhlinu ve folii nadzemního bazénu, který je napuštěn metrem vody a trhlina je na dně.

Nejlepší odpověď
vecernice

Ten metr není zas tak moc.Radši bych vodu vypustila a folii zavařila /opravila/hor­kovzdušnou pistolí.Ale to záleží na velikosti té trhliny.

Další odpovědi
ReHu

Vím, že existují lepidla, kterými lze lepit i ve vodě.
Bohužel název nevznám.
Soused takto opravoval bazén, ale název se nepamatuje.
Ptala bych se někde v bazenovém centru.

petrdostal

Vodu vypustit, osušit a zalepit. Já jsem letos na jaře taky lepil bazén. Není k tomu potřeba nic speciálního. Mně k tomu stačilo obyčejné průmyslové lepidlo, které mám z https://www.a­damos.cz/prumys­lova-lepidla a každou chvíli s ním něco lepím.

doktormax

Upřesňuji, že jsem trhlinu zalepil doporučovaným lepidlem pod vodu, ale lepidlo se ve vodě „odporoučelo“ a záplata se tím pádem nepřilepila. Dr.Beneš