belliinda

poradte jak se jmenuje pisnicka a kdo ji zpiva??

znam jen refren ale nevim od koho je ani jak se jmenuje.zpiva se tam to me oci placi pro tebe ma usta krici do nebe to nestastne sve nechci zit muj dech se straci v oblacich a bolest vnimam cim dal vic proc musel osud moje stesti vzit. a dal nevim pomuze mi nekdo???
Doplňuji:
take vim ze to zpiva chlap moje mama ji ma hrozne rada ale nemuzeme ji nikde najit asi je to hodne stary.Nekdy ji hrajou na F1 ale uz jsem ji dlouho neslysela a nikdy jsem nestihla nazev ani od koho je.

Odpovědi
sonice

At hledám,jak hledám nic nemohu najít je to uřčitě od Smolíka?

miney777

Tak stejně, jako přede mnou – vůbec netušim, zkoušela jsem projet texty písní, google – a nikde nic, žádná souvislost…

Dandi

Boužel taky jsem nic nenašel. Obávám se, že máte jiná slova..

alenka901

jo tak ani já jsem na to nepřišla

Attack-design

juj sakra něco mi to říká ale zatim si nemohu vzpomenout jen to že to zpívá chlap