Poradte jak pěstovat orchidej ve skleněne váze 1m vysoke,je čirá a vespod ma malý kořenáč ale žaden subtrát jen kořeny.

Dostala jsem ji k narozeninám,z te vázy vyčuhuje asi 15cm je dost vysoká a ja ted nevim co mam dal pro ni udělat aby přežila.Zda vytáhnout a přesadit, nebo zalévat do toho kořenáče co je umistěn v te váze i když tam neni ten subtrát jen ty kořeny,je krásna modropuntikatá nerada bych oni přišla.Děkuji za radu možna že někdo z vás něco víc vi.

Nejlepší odpověď
hanulka11

něco jsem pro vás našla – právě to potřebujete

http://www.or­chideje-pestovani.info/dru­hy-orchideji/vanda/