Vikičistič

Poraďte co mám dělat,když mě kvoká slepička.

kvokání slepičky

Nejlepší odpověď
annas

Ale pozor, vajíčka musí být od slepic, které žijí ve společenství s kohoutem. Musí dojít ke spáření kohouta a slepice, aby vejce bylo oplodněné. Jinak se kuřátka nevylíhnou.

Pokud nechcete mít kuřátka, tak slepici přikryjte řídkým košem, kvokání přejde.

Další odpovědi
oskar

Dejte pod ní vajíčka.

Bumbes

Babka jí vždycky pověsila v košíku do průvanu na několik hodin. Kupodivu to zabíralo.
Doplňuji:
… aby přestala kvokat a nechtěla sedět na vejcích.
Druhou variantu zmiňují ‚oskar‘ a ‚annas‘

anonym

Nevidím na tom nic pozoruhodného.Jo – kdyby ale kvákala, to by bylo jiný kafe.

led

natiahnúť ruky a zobrať vajíčka

aramah

Chce si sednout na vajíčka budou kuřátka. Možná jenom vtip?

ReHu

Podívala bych se na některé chovatelské stránky.
Nebo dala do pelíšku podsadek.
Košem bych ji nepřikrývala, myslím, že to je přežité a drsné.