Jáááá

Poradíte ve výběru plemene psa?

Chci nějakého pejska středního nebo velkého přes noc do bytu ve dne na zahradu.Sportovní typ na běhání u kola atd. dobrý hlídač.Chci nějakého dogovitého nebo tybul bull.Děkuji

Nejlepší odpověď
kropitko

Co takhle třeba staforda

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-delat-s-rocnim-psem-kdyz-ho-nemuzete-mit-doma-stalo-se-to-ze-dne-na-den-budu-vdecna-za-jakekoliv-napady

Další odpovědi
Arni

Je to opravdu těžký výběr, ale z vlastní zkušenosti bych klidně doporučil rotvajlera.
Dokáže být výborný rodinný mazel, ale běda když k Vám vleze někdo, koho sama neuvedete.
Ať už si již vyberete jakékoliv plemeno, důležitý je především výcvik. Chce to pořídit si každopádně štěně a počítat s tím, že mu budete muset věnovat spoustu času. Jinak nemá smysl si psa pořídit. Můžete buď absolvovat odborný výcvik (což bych doporučoval) nebo si nejdříve pořídit odbornou literaturu a přečíst si co konkrétní plemeno potřebuje a jak jej vycvičit.

Domka

Americký pidbulteriér