kamila44444

Poradíte název filmu?

Prosím, pomozte mi najít název filmu. Šlo o bitky ve vězení, kde vězni umírali. Sám majitel věznice je pořádal (vzpomínám, že byl tlustý, tuším na 1 oko slepý a bývalý boxer.. ) Nikdo se samozřejmě o tom nesměl dozvědět… Byla ale nějaká podezření a tak někdo od policie tam poslal svého člověka, aby to prověřil. Sám se stal vězněm, aby to nebylo podezřelé a začlenil se. Byl v kontaktu se svými lidmi a přes vzkazy je informoval. Tuším ale, že se na to přišlo a tak komunikace skončila. Pak si akorát matně vzpomínám, že ke konci ho kolega zachránil. Vytáhl ho z tama a majitele zabili tuším. Díky 😁

Odpovědi
Petr44

Mohlo by to být The Condemned. U nás pod názvem:Zabij, nebo budeš zabit

elkon

Není to Plán útěku? V hlavní roli Silvester Stalone. A nepíšeme z tama, ale odtud.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Daidal

Neznám. Snad jediné filmy o vězeňských zápasích, o kteých vím, je série Neporazitelný. Všechny jedny z nejlepších, co se bojových scén i příběhů týče (kromě jedničky, to je blbost a s ostatními díly nesouvisí).