Avatar uživatele
benaja

Poradíte nám? Co přidat za vzkaz?

Dobrý den,
prosím všechny o radu: Kolega má těžce nemocnou dcerku, která podstupuje těžkou operaci v Paříži, protože se u nás tato operace neprovádí.Operace je hrazena pojišťovnou, ale pobyt a náklady rodičů ne. Vybrali jsme částku, kterou bychom mu chtěli předat před odjezdem a připsat nějaká slova o podpoře. V tuhle chvíli nikoho nenapadá nic, co bychom připsali.
Děkuji

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Klaproth, gecco před 2542 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BergySeltzer

Méně je někdy více. Napsal bych stručně: „Držíme s Vámi“ a přidal bych vlastnoruční podpis každého zúčastněného (se srdíčkem, sluníčkem, smajlíkem… jak to kdo cítí..). Papír bych pak schoval mezi peníze do obálky a věřil, že bude nalezen v tu pravou chvíli. V žádném případě bych text netiskl, přijde mi to neosobní.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
johana 56

„Nejste v tom sami, po návratu se sejdeme.“
Bez sluníček a usmívajících se tvářiček.


Podobnou situaci, kdy se jednalo o desetiměsíčního klučinu, jsme prožívali přímo v rodině. V takových situacích se slova těžko hledají…

Upravil/a: johana 56

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit


Avatar uživatele
Klaproth

Nic nepiš, kecy nemaj cenu. Hovoří skutky a ten jste vykonali.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Jak píše BergySeltzer. Držíme palce, smajlik a podpisy stačí a řeknou vše podstatné.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

„Držíme palce“ + podpisy.

Jen probůh žádná sluníčka, smajlíky
nebo podobné zhůvěřilosti!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Já bych nic nepsala.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
BergySeltzer

johana 56, annas, ivzez: Srdíčka, sluníčka, smajlíci.. já nevím. Nemyslel jsem tím zaplácat celý vzkaz, jen třeba za podpis malé srdce (smajlík asi ne, ok). Když přemýšlím nad důvodem proč ne, může to být bráno jako něco, co podpisovatele vlastně těší? Nebo jak to napsat. Já osobně bych to vnímal jako naději, optimismus pro rodiče. Nic špatného v tom nevidím. Ale je vás celkem dost, takže na tom asi něco bude. Ale co je tedy tak moc špatně?

před 2541 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Vyjádřila jsem svůj názor, ostatní je na vás.

V závažné situaci opravdu považuji smajlíky a podobné malůvky za nedůstojné a nevhodné.

Jste skvělí lidé, kteří neváhají dokázat solidaritu. Přeji, aby vše dopadlo stejně dobře jako u nás.

před 2541 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Nevšimla jsem si, že u některých odúovědí je smajlík, to nepovažuji za správné.

před 2542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
benaja

Děkujeme, využijeme obou rad, kecy opravdu nemají cenu a vložení krátkého vzkazu. Je to velmi těžké, malá má 4 roky, budeme všichni doufat, že se operace povede.

před 2542 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
BergySeltzer

Rádo se stalo. Držíme pěsti.

před 2542 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek