benaja

Poradíte nám? Co přidat za vzkaz?

Dobrý den,
prosím všechny o radu: Kolega má těžce nemocnou dcerku, která podstupuje těžkou operaci v Paříži, protože se u nás tato operace neprovádí.Operace je hrazena pojišťovnou, ale pobyt a náklady rodičů ne. Vybrali jsme částku, kterou bychom mu chtěli předat před odjezdem a připsat nějaká slova o podpoře. V tuhle chvíli nikoho nenapadá nic, co bychom připsali.
Děkuji

Nejlepší odpověď
BergySeltzer

Méně je někdy více. Napsal bych stručně: „Držíme s Vámi“ a přidal bych vlastnoruční podpis každého zúčastněného (se srdíčkem, sluníčkem, smajlíkem… jak to kdo cítí..). Papír bych pak schoval mezi peníze do obálky a věřil, že bude nalezen v tu pravou chvíli. V žádném případě bych text netiskl, přijde mi to neosobní.

Další odpovědi
johana 56

„Nejste v tom sami, po návratu se sejdeme.“
Bez sluníček a usmívajících se tvářiček.

Podobnou situaci, kdy se jednalo o desetiměsíčního klučinu, jsme prožívali přímo v rodině. V takových situacích se slova těžko hledají…

Klaproth

Nic nepiš, kecy nemaj cenu. Hovoří skutky a ten jste vykonali.

nyjono

Jak píše BergySeltzer. Držíme palce, smajlik a podpisy stačí a řeknou vše podstatné.

ivzez

„Držíme palce“ + podpisy.

Jen probůh žádná sluníčka, smajlíky
nebo podobné zhůvěřilosti!!

Lamalam

Já bych nic nepsala.

BergySeltzer

johana 56, annas, ivzez: Srdíčka, sluníčka, smajlíci.. já nevím. Nemyslel jsem tím zaplácat celý vzkaz, jen třeba za podpis malé srdce (smajlík asi ne, ok). Když přemýšlím nad důvodem proč ne, může to být bráno jako něco, co podpisovatele vlastně těší? Nebo jak to napsat. Já osobně bych to vnímal jako naději, optimismus pro rodiče. Nic špatného v tom nevidím. Ale je vás celkem dost, takže na tom asi něco bude. Ale co je tedy tak moc špatně?

johana 56

Vyjádřila jsem svůj názor, ostatní je na vás.

V závažné situaci opravdu považuji smajlíky a podobné malůvky za nedůstojné a nevhodné.

Jste skvělí lidé, kteří neváhají dokázat solidaritu. Přeji, aby vše dopadlo stejně dobře jako u nás.

annas

Nevšimla jsem si, že u některých odúovědí je smajlík, to nepovažuji za správné.

benaja

Děkujeme, využijeme obou rad, kecy opravdu nemají cenu a vložení krátkého vzkazu. Je to velmi těžké, malá má 4 roky, budeme všichni doufat, že se operace povede.

BergySeltzer

Rádo se stalo. Držíme pěsti.