England1522

poradíte mi nějaký film?

Chtěl bych nějaký dobrodružný film o pokladech, například jako indiana jones a lovci pokladů ale tyto filmy jsem už vyděl hodněkrát a chci něco nového ale prosím !!nechci!! nějaké dětské filmy jako ostrov pokladů a o pirátech jak mají meče atd. děkuji ;) :)
Doplňuji:
Myslím jako o dobrodruzích.

Nejlepší odpověď
pusinka50

Třeba Souboj o poklad yankee zephyru je na svou dobu opravdu pěkný

Další odpovědi
Hamon

V tomhle stylu jsou příjemně oddechové třeba Sahara nebo Flynn Carsen.
Doplňuji:
Souboj o poklad Yankee Zephyru jsem miloval – napětí, krásná příroda a ten konec…

Kelt

vzpomínám na Honba za Klenotem Nilu, A trilogii Ztracený poklad templářských rytířů, je to dánská trilogie , ale hlavní roli hrají děti, takže to asi ne. Potom Hledači pokladů a jeho další pokračování, Možná jsem spletl název – a jedná se o Lovci pokladů. Potom nějaké Mayovky – Poklad na stříbrném jezeře, a pod.

iceT

Jack Hunter a ztracený poklad Ugaritů+ JH a nebeská hvězda a JH a prokletí hrobky Achnatona