Zvědavý

Poradíte mi kde nakupovat ?

Nějaké internetové obchody kde se dá dobře nakoupit za přijatelnou cenu.
Doplňuji:
děkuji za všechny vaše odpovědi

Odpovědi
JanaViki

Podle toho, co chceš nakupovat 🙂
Elektronika: alza
Ostatní nevím.

JenAnonym

Co chcete nakupovat? Já totiž například vím kde koupit nože.

pusinka50

Třeba www.mall.cz, www.kasa.cz, www.slevomat.cz, www.vykupto.cz

pl4toon

Pro elektroniku chodím na czc.cz. Často chodím i na Aukro, ale to je risk, už i já jsem se tam stal obětí podvodníka. Ale za těch pár let co tam jsem tak jen jednou, zaplaťpámbu. Pro hadry jezdíme do obchoďáků, kde je hodně krámů vedle sebe a lze si vybrat.

ivana525

Já vždycky mrknu na heureku a podle toho najdu obchod se zbožím za přijatelnou cenu a s dobrými referencemi.

Jirka Řezník

Nevím sice co chceš nakupovat, ale třeba elektroniku je asi nejlepší nakupovat u Booth.cz. Nebo alespoň já mám s tímto internetovým obchodem dobré zkušenosti.