Eliška 12

Poradíte mi, co mám dělat, když se mi líbí můj spolužák ze třídy? Já ho mám ráda a bojím se mu to říct.

Co mám dělat? Dík

Nejlepší odpověď
Dochy

Navrhni nějakou společnou (rozumnou, přiměřenou situaci) aktivitu… kino, procházku, doučování,…

Pokud s ním nebudeš kvůli strachu mluvit vůbec, možná si do konce života budeš vyčítat žes nic nepodnikla.

Další odpovědi
Drap

Přestat se bát.

quentos

Projít si zdejší archiv, tato otázka už tu byla stokrát.

Reezo

Nejlepší by bylo nejdříve zjistit, jestli on to cítí třeba podobně. Pokud ví jen to, že existuješ a vyhrkneš na něj, že se ti líbí, tak jeho reakce může být dost pravděpodobně neutrální, protože bude zaskočený. ( každopádně už by jsi se mu aspoň vryla do jeho hlavy )

Nejlépe to jde poznat z jeho chování a reakcí. ( například ho můžeš přistihnout, že se na tebe často dívá, zdržuje se v tvé blízkosti nebo případně od někoho ziskat informace co si o tobě myslí )

Dobrý způsob je i navázání kontaktu skrze mobil nebo nějakou sociální síť, kde by jste si třeba jen povídali a aspoň by jste se mohli i poznat trochu. Vše není jen o vzhledu.

Jelikož o tobě ani o něm nic nevím, nemohu více specifikovat odpovědi.

Každopádně nejvíc jasno má člověk asi když to prostě oznámí objektu své touhy a buďto to vyjde nebo ne. Život půjde v každém případě dál.

Hlada

Nech si to pro sebe. Jemu do toho nic není. Co když to rozkecá?

Bobek 2

Kdybych měl každému říkat, jestli se mi líbí a jestli ho mám rád, tak nedělám nic jiného. To snad proboha každý z chování ostatních pozná, jestli ho mají rádi, ne?