Avatar uživatele
Eliška 12

Poradíte mi, co mám dělat, když se mi líbí můj spolužák ze třídy? Já ho mám ráda a bojím se mu to říct.

Co mám dělat? Dík

Zajímavá 0 před 1563 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Navrhni nějakou společnou (rozumnou, přiměřenou situaci) aktivitu… kino, procházku, doučování,…

Pokud s ním nebudeš kvůli strachu mluvit vůbec, možná si do konce života budeš vyčítat žes nic nepodnikla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Přestat se bát.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

Projít si zdejší archiv, tato otázka už tu byla stokrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

Nejlepší by bylo nejdříve zjistit, jestli on to cítí třeba podobně. Pokud ví jen to, že existuješ a vyhrkneš na něj, že se ti líbí, tak jeho reakce může být dost pravděpodobně neutrální, protože bude zaskočený. ( každopádně už by jsi se mu aspoň vryla do jeho hlavy )

Nejlépe to jde poznat z jeho chování a reakcí. ( například ho můžeš přistihnout, že se na tebe často dívá, zdržuje se v tvé blízkosti nebo případně od někoho ziskat informace co si o tobě myslí )

Dobrý způsob je i navázání kontaktu skrze mobil nebo nějakou sociální síť, kde by jste si třeba jen povídali a aspoň by jste se mohli i poznat trochu. Vše není jen o vzhledu.

Jelikož o tobě ani o něm nic nevím, nemohu více specifikovat odpovědi.

Každopádně nejvíc jasno má člověk asi když to prostě oznámí objektu své touhy a buďto to vyjde nebo ne. Život půjde v každém případě dál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hlada

Nech si to pro sebe. Jemu do toho nic není. Co když to rozkecá?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bobek 2

Kdybych měl každému říkat, jestli se mi líbí a jestli ho mám rád, tak nedělám nic jiného. To snad proboha každý z chování ostatních pozná, jestli ho mají rádi, ne?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek