Avatar uživatele
klaruška

PORADÍTE MI?

chce mě zbít nějaká holka..kvůli čeho apod. se neptejte jen vím, že to udělá. slyšela jsem že má sílu a ještě se nebila, má však kamarády ,,bitkaře". řekla bych, že mám sílu v rukách ale nidky jsem se nebila. poradíte mi kde a jak jí udeřit aby jí to bolelo co nejvíc, měla co nejmíň modřin a neměla chuŤ se bít dál? co dělat když mě povalí na zem? přede děkuji za odpověď..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5091 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Já používám fyzické násilý jako poslední možnou obranu,většinou to okecám,když ne,tak uteču.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aramah

Pokud jsi ji něco provedla, tak se omluv a jestli ne tak do toho!Už se perou i děvčata?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jakube33

Dobrý by bylo jít za nějakýma klukama,který by ti pomohli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kupkina

Já se vyhýbám násilí zcela. Pokud pominu argumenty, těmi tluču a tluču až do úplného utlučení. Každopádně nemám nic proti bití v přesně vymezených prostorech jako jsou ring, tatami či zápasnická žíněnka. Prostě bití v rámci pravidel. Jinak návod, který chceš poskytnout, zavání téměř návodem k trestnému činu ublížení na zdraví.

A až budu někdy psát další slohovku, budu se věnovat násilý páchanému na jazyce, taky dost ohavná sorta.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GangstaHelper

Převážná většina umění sebeobrany je založena na využívání citlivých míst.

Tento dotaz nezavání trestným činem, naopak je ušlechtilý, jelikož je zde cíl zbavit se protivníka za cenu jeho nejmenší újmy – tedy aby ho to jen bolelo a vzdal to.

Kamarád nám to kdysi předváděl, a jsou to místa, kde stačí jen trochu přitlačit a dojde k silnému pocitu bolesti. Pamatuju si bohužel už jen místo pod nosem, sílu směřujeme směrem nahoru na nos.

Je toho ale plno, třeba se objeví nějaký znalec.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
louhra

Bylo by dobrý absolvovat kurz sebeobrany.A taky je třeba zapřemýšlet,proč situace nastala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Neboj se.Ja vim,že Ty to zvladneš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Holky jedny nezbedný,počkejte už jdu na vás!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

STARÁ PRAVDA,JE LEPŠÍ SI NECHAT DÁT PŘEZ HUBU,NEŽ POTOM CHODIT PO SOUDECH,ZA NEPŘIMĚŘENOU OBRANU
POPŘÍPADĚ DOŽIVOTNĚ NĚKOMU PLATIT,
TAK AŤ PLATÍ TI,KTEŘÍ NÁS CHTĚJÍ BACAT

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Také doporučuji nějaký kurz sebeobrany. Třeba judo apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek