Jiří Bohumil

Poradíte, kde sehnat instalační CD, případně aplikace a soubory, které obsahuje, pro multifunkci Samsung M2875ND?

Tato má otázka navazuje na předchozí, týkající se manuálu pro tuto tiskárnu. Na tu mi „pardi“ tohoto serveru promptně a dobře poradili. Teď mám ještě dotaz, specifikovaný v základu mé otázky. Přátelé, věřím že mi opět pomůžete. Předem moc děkuji.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Je to na stejné stránce jako ten manuál – http://www.sam­sung.com/cz/sup­port/model/SL-M2875ND/SEE

Jiří Bohumil

Lamalam, díky. Až po „rozbalení“ za tou první aplikací, jsem ty potřebné objevil, stáhl a už vše „maká“ jak jsem potřeboval. Ještě jednou moc díky a zdravím.