Natty*

Poradíte hru pro velký počet lidí?

Poradíte mi hru, kterou by mohlo hrát přes 25 lidí 7.třídy?
Děkuji.
Doplňuji:
Dovnitř, ne na ven. :DD

Nejlepší odpověď
Drap

Třeba fotbal. 2× 11 a tři rozhodčí

Další odpovědi
Beer4Real

kupte 25 flašek rumu a kdo ji první exne vyhraje novou zdarma!

Michal Kole

Jo, jít do bazénu a kdo uplave nejdál pod vodou a nejdýl zároveň vydrží.
Doplňuji:
Tak na záchod a statickou apnoi v umyvadle.

Čuňata můžou i v záchodové míse 😁 😁 😁 😁

mirlin

Na mrkanou , 12 sedí , 12 hlídá s ruky za zády , ten plonkový mrkne a dotyčný/ná se snaží uprchnout , hra tím dál pokračuje mrká ten komu utekla oběť.

barnajka

My jsme vždycky hrávali Městečko Palermo – v pohodě celá třída, aspoň o to dýl se může hrát :)
http://www.hra­nostaj.cz/hra288

A pokud tě tohle nenadchlo, tak si sama zadej požadavky a třeba najdeš něco lepšího ;)
http://www.hra­nostaj.cz/hle­dej.html

radce

Záleží na podmínkách, prostoru – jestli ti lidé budou namačkáni v jednom pokojíčku, nebo jestli budou mít „rozběh“ třeba v tělocvičně…

BANAN93

Chodí pešek okolo :D

AJICEK

FLAŠKA JE DOBRA HRA

honza19hk

těch je,záleží jestli po servru nebo jako normální hru. Z těch po netu třeba CS,WOW,WOT,atd… z těch normálních třeba fotbal,florbal,bas­ket,vybíjenou­,nohejbal,atd…
Nide přece není psané že to musíš hrát venku,existuje tělocvična. I ten fotbal se hraje v tělocvičně-malá kopaná.