zjentek

Poradíte dobrý či oblíbený server ke sledování seriálů v češtině?

Narazil jsem na najserialy.to, kde je snad každý seriál, na který si vzpomenu. Navíc je možno přehrát je v orig. znění, česky či dokonce človensky. jenže než podívanou spustíte, je to opruz – mnoho reklamy. Prostě se ke sledování musíte doslova „proklikat“. Neznáte i nějaký lepší, v tomto ohledu k divákovi příznivější server? Zajímají mě jen seriály v češtině, čili český dabing je nutný, anebo české titule. Dík.

Nad Netflixem přemýšlím… ovšem jak Neflix pracuje v souvislosti s touto mou otázkou? To si na Netflixu taky pustím seriál, na který si zrovna jen vzpomenu? Je tam archiv jako na sledujseriály či podobné? Není Netflix spíše „TV“? Online vysílání, pak chvíli v archivu a pak pryč? Jak v tomto ohledu Netflix pracuje?

Odpovědi
JežíšKristus

Pokud není nutný český dabing, pak prostě jakýkoliv seriál či film stáhnout přes https://www.rar­bgproxy.org/to­rrents.php nebo https://www.1377x­.to/
A potom si k tomu najít české titulky na netu, např. https://subsce­ne.com/browse/po­pular/all/1 Nebo https://www.o­pensubtitles.or­g/cs (koukám, že web je dokonce i česky!).

Doporučil bych filmy přehrávat ve VLC přehrávači, má nejlepší kontrast a nízkou zátěž pro systém (narozdíl od Windows Media Player).

Nebo zkusit Netflix, ten nabízí české filmy, případně české titulky, a člověk nemusí řešit torrenty. Netflix a obdobné služby (Amazon Prime, HBO GO…) zpravidla nabízejí 1 měsíc zdarma, a dále 150–300 Kč za měsíc, což dnes není ani cena jedné vstupenky do kina…

PepasAvalonu

Zapni si adblock, pokud některé weby na online seriály adblock zakazují, tak si kup premium účet (cca 500 Kč a je to na vždy)… bez reklam a zdlouhavého načítání. Mám ho necelý rok na sledujserialy, i když je těď nějak moc nesleduji.
Pokud máš vyhlédlý nějaký dobrý seriál nebo se chceš podíat na starý oblíbený, je lepší ho mít stáhly někde v PC nebo na disku. Na uloz.to a sice tam nejsou celé série v jedné složce jak ses předtím ptal (což by se ti bez premiového účtu na uloz.to stejně moc dobře nestáhlo). Není taková hrůza stahovat díl po dílu. Za pár dnů máš stáhlý celý seriál.
I bez premium účtu na těch online seriálových webech tam až tolik reklam nebylo. Vždy v počátku na to musíš párkrát klinout, vyskočí pár oken a je to.
Jiank si můžeš koupit nějakou placenou stanici – nebo poskytovaztel seriálů i filmů online. HBO, Netflix.

Nezapomeň že si ještě můžeš koupit seriály a filmy na DVD. 😂 Ty piráte.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

Na netflixu si můžeš pustit jakýkoli seriál, kdykoli pokud ho mají v databázi… jakože asi většinu mají.
Ja Netflix sice nemám, ale hned tady máš definici z wiki: Netflix je americký placený poskytovatel filmů a seriálů online.
Když má něco placené, tka už máš výhody a víc možností, výběrů a funkcí ke své spokojenosti.. ;)
https://www.dsl­.cz/clanky/net­flix-jak-funguje-a-kolik-stoji-predplatne
https://g.cz/7-veci-ktere-chcete-vedet-nez-si-objednate-netflix/

zjentek

Díky! (;

JežíšKristus

Viz Pepa. Netflix je knihovna, kde jsou filmy a seriály “nastálo”, je to archiv. Žádné vysílání, pustíte si to co chcete, kdy chcete. Navíc bez reklam. Můžete jej zdarma zkusit, a projít si celý Netflix archiv, zda vás něco zaujme (což by mělo – nejpopulárnější filmy a seriály dnešní doby jsou na Netflixu). Netflix také točí vlastní filmy – četl jsem, že po celý rok 2021 bude vydávat 1 film každý týden, tyto filmy by měly být “hvězdně” obsazeny (americkými herci). Je to jedna z mála společností, která na pandemii skutečně vydělává.. :)