Avatar uživatele
tatanka

Poradí někdo fyzicky nenáročný výlet v okolí Prahy? Autem se mohu přiblížit. Děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4775 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lenjička

Doporučuji auto nechat doma a provětrat jenom ty kosti 🙂 Ona vám trocha náročnosti neublíží 🙂
Vyrazila bych do Divoké šárky… nebo na Háje do lesoparku 😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Rocker

Divoká Šárka,Cibulecký les s rybníčkem a rozhlednou,Pro­kopské a Dalejské údolí,Chuchelský háj s minizoo,Kun­ratický les,okolí Hostivařské přehrady,Obora Hvězda,Tichý háj u Roztok,Drahaňské údolí u Troji,Prosecké skály,Modřanská rokle s minizoo,Rado­tínské skály.To vše je dostupné i MHD.V okolí Prahy třeba lomy Amerika u Mořiny,Svatý Jan pod Skálou,přírodní park Okolí Okoře,Klánovický les,Průhonický park,okolí Jílového…Je toho spousta,když vyrazíš kamkoli,všude najdeš tolik zajímavých míst,která si zase můžeš nechat na příště.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Poberouní včetně Českého krasu vlakem, Mníšek a okolí dostupné MHD a ROPIDem, stejně Dobříš, Jílové je napsáno jinde, oblast Říčan apod. V poberouní možná ještě probíhají Majové slavnosti (Zadní Třebáň apod.).
Tipy pro výlety v Praze jsou na www-praha-mesto.cz – životní prostředí a tam někde jsou odkazy na naučné stezky, procházky okolo potoků, studánky apod. A auto bych nechal s klidem doma – vše je dostupné běžnou dopravou a člověk se nemusí starat kde zaparkuje a kam se musí vrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iTRAS

Doporučuji skanzen Řepora – rekonstrukce středověké vesnice v městské části Praha – Řeporyje. Cca 750 m po modré turistické značce od metra B Stodůlky.

Zdroj: http://itras.cz/stre­doveky-skanzen-repora/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Zdravím! Tak jestli za nás mohu doporučit, tak určitě třeba tento zde – http://treehou­sejested.cz … To je takový treehouse, kde jsme byli docela dost nedávno a hrozně se nám tam moc líbilo a určitě doporučuji si udělat výlet na toto místo… Je to na Ještědu a kdo tam nebyl, tak to určitě stojí za poznání :)

před 1149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zabloudilova

Podle mě tedy na cestování po Evropě není nikdy pozdě. Ani po té, co se dostaneme z této celosvětové pandemie. Sice už ztrácím naději, že se někdy svět dostane do normálu, ale stále se těším z toho, že jsem si nedávno na https://www.bra­asi.com/cz/pro­dukty/haak/ koupila stylový městský batoh. Také se vám tak moc líbí jako mě, holky moje šikulky?

před 1220 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek