čaganek

Poradí někdo aplikaci na organizaci dat v PC?

Mám několik HDD, kde mám x různých záloh a dost v nepořádku abych se přiznal. Potřeboval bych data nějak seřadit, ideálně přes nějaký software. Jde me o řešení duplicit, umístění ve složkách, nějaké řazení dle data vytvoření souborů atd. Snad něco bude, ušetřilo by mě to pár dnů práce :)
Děkuji

Odpovědi
jáára

hmm… Kup další disk.

Tak to řeším já. Fotky mám primárně na OneDrive a i jinde. Duplicity tam nemám.
V počítači mám chaos, ale já vím, kde co mám.

Ale taky poradím: https://www.ke­ronsoft.com/dup­detector.html