Bob2

Poradí mi někdo, kde koupit dárkový poukaz na outdoorové oblečení? Díky

Dobrý den. Poradí mi někdo, kde koupit dárkový poukaz na outdoorové oblečení? Díky

Odpovědi
lucka :-D

Zaléží, jakou značku máte na mysli, já bych ale řekla, že určitě nějaké seženete v Rockpointu, Alpinepro, Hudy, nebo podobné.

Broukk

Zdravím. Já jsem kupovala pro bráchu poukaz od husky. Je to sportovní nadšenec, tak jsem mu chtěla koupit něco ke sportu, ale nevím, jestli bych se mu trefila do noty, takže poukaz mi přišel jako nejlepší volba;-)

alimkajahudk

Zdravím, dostala sem nevhodný dárek .poukazy do alpine pro. Mam jich 10 v hodnotě 1000 kč. Tedy celkem za 10 000kč . Prodám vám je za 500kč za kus. Jsou platné do 24.12.2013

Barbora9

My kupovali našim v Harfě v Alpine Pro, takže by je měly mít všude.