ZEMI

poplatkyzpet.cz

prosim o radu mate nekdo zkusenosti
s poplatky v bance a mate zazadano o
zruseni poplatku prez poplatkyzpet.cz?
Vyrizuje ing. Toman a zada 400kc za
zahajeni soudu. Dekuji za vas nazor

Odpovědi
anonym

Ve většině případů se to ale před soud nedostane…

pusinka50

Nyní chce na zahájení soudu 400 Kč, po případném soudu, jestli vůbec proběhne, bude žádat několik tisíc na soudní výdaje příp. za advokáta. Nemyslíš si snad, že takovýto člověk to pro tebe udělá zadarmo, že ne?

rigormortis

Jediný poplatek zpět dostane člověk za vedení úvěrového účtu (před nedávnem proběhl soud a stanovil precedens…za využívání účtu, ke kterému nemá klient fakticky přístup, nelze žádat poplatky za vedení)…problém-musíš zaplatit poplatky za soud…až po výhře soudu je dostaneš zpět.