Santie

popis práce s touto emulzí krémovou

Dobrý den potřebuji vysvětlit jak se používá emulze krémový aktivátor který nezesvětluje s čím se míchá a jestli teda můžu smíchat krém barvy světlé s touto emulzí. Děkuji.

Odpovědi
alenka901

no moc jsem tě nepochopila,pokud si barvíš vlady poprvé,záleží na tvé původní barvě a musíš vědět jakej chceš výsledek.pokud máš tmavé vlasy a chceš světlejší odstín tak to bych nechala na odbornících.pokud máš světlou barvu a chceš tmavší dávej si pozor na čas,tmavé barvy chytají intezivněji.

• Navlečte si přiložené rukavice.
• Odstřihněte růžek sáčků s vyvíjecí emulzí a vytlačte obsah obou sáčků s
emulzí do sklenice nebo misky.
U odstínu E20: odstřihněte růžky sáčků se zesvětlujícím aktivátorem a obsah
přidejte do směsi.
• Pokud máte velmi krátké vlasy, použijte pouze jeden sáček s vyvíjecí
emulzí (u odstínu E20 použijte pouze jeden sáček se zesvětlujícím aktivátorem).
UPOZORNĚNÍ: Obsahuje peroxid vodíku, fenylendiaminy (kromě odstínů E20 a RI5) resorcinol (kromě
odstínů E20, RI5, RF6, RF5, VN3 a V5) a amoniak (kromě odstínů N8, G8, N7, N6, N5, VN3, R4, R3, MW5, MW3,
N4, N3, N2, C1 a N1). Může způsobit alergickou reakci. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě
důkladně vypláchněte vodou. Nepoužívejte k barvení řas a obočí. Vlasy po aplikaci dobře opláchněte.
Používejte vhodné ochranné rukavice. Uchovávejte mimo dosah dětí.
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: BARVY NA VLASY/ZESVĚTLOVAČE MOHOU ZPŮSOBIT ALERGICKOU REAKCI,
KTERÁ V OJEDINĚLÝCH PŘÍPADECH MŮŽE VÉST AŽ K VÁŽNÝM ZDRAVOTNÍM PROBLÉMŮM. TETOVÁNÍ
MŮŽE ZVÝŠIT RIZIKO ALERGICKÉ REAKCE. Pro snížení Vašeho rizika, prosím, dodržujte tyto pokyny.

1. VÝROBEK V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEPOUŽÍVEJTE, JESTLIŽE:

  • se u Vás již projevila jakákoliv reakce na vlasové barvy/zesvětlovače.
  • mate citlivou, podrážděnou nebo poškozenou pokožku hlavy.

V těchto případech se předtím, než použijete jakoukoliv barvu na vlasy/zesvětlovač, poraďte s lékařem.
2. PROVEĎTE KOŽNÍ TEST NA ALERGII 48 HODIN PŘED KAŽDÝM POUŽITÍM PRODUKTU, a to i v případě, že jste
barvy na vlasy/zesvětlovače používala již dříve. Test proveďte následujícím způsobem:
TEST KOŽNÍ SNÁŠENLIVOSTI
Test proveďte na kůži v loketní jamce na ploše cca 1 × 1 cm.
Pro všechny odstíny kromě E20: Malé množství barvicího krému naneste vatovou tyčinkou na kůži v loketní
jamce, nepřekrývejte a nechte působit 45 minut. Zamezte kontaktu s textiliemi. Tubu opět důkladně
uzavřete.
Odstín E20: Smíchejte v šálku plastovou lžičkou ¼ čajové lžičky zesvětlujícího aktivátoru ze sáčku s vrchovatou
čajovou lžičkou zesvětlujícího krému z tuby, až vznikne homogenní směs. Malé množství této směsi
naneste vatovou tyčinkou v tenké vrstvě na kůži v loketní jamce, nepřekrývejte a nechte působit 45 minut.
Zamezte kontaktu s textiliemi. Tubu s krémem i sáček se zesvětlujícím aktivátorem důkladně (lepicí páskou)
uzavřete.
Po 45 minutách důkladně opláchněte krém / směs vlažnou vodou. Jestliže se během doby působení krému/
směsi nebo v následujících 48 hodinách objeví jakákoliv reakce, místo na kůži ihned důkladně omyjte a
barvu na vlasy / zesvětlovač v žádném případě nepoužívejte.
Ani provedení tohoto testu bez jakýchkoliv symptomů nemůže zaručit, že po použití barvy na vlasy /
zesvětlovače nedojde k alergické reakci. Tento test představuje pouze důležité preventivní opatření. V
případě pochybností se, prosím, poraďte s lékařem.
3. POKUD V PRŮBĚHU BARVENÍ/ZESVĚT­LOVÁNÍ UCÍTÍTE

  • dráždění, pálení a/nebo se objeví vyrážka, okamžitě přípravek vypláchněte a přerušte aplikaci. Může se

jednat o předzvěst mnohem vážnějších reakcí. PŘED DALŠÍM POUŽÍTÍM barvy na vlasy/zesvětlovače se
poraďte s lékařem a řiďte se jeho doporučeními.

  • rychle se šířící kožní vyrážku, závratě nebo slabost, problémy s dýcháním a/nebo svědění očí/tváře,

přípravek ihned vypláchněte a VYHLEDEJTE OKAMŽITOU LÉKAŘSKOU POMOC.
4. VYSKYTNOU-LI SE U VÁS PO OBARVENÍ/ZESVĚTLENÍ NEBO V PRŮBĚHU NÁSLEDUJÍCÍCH DNŮ problémy,
jako například svědění pokožky hlavy nebo kůže, vyrážka na pokožce hlavy nebo na kůži, otoky v okolí očí/na
tváři, puchýře a/nebo mokvání pokožky hlavy nebo kůže, VYHLEDEJTE OKAMŽITOU LÉKAŘSKOU POMOC.
VAROVÁNÍ
• Tento výrobek obsahuje složky, které mohou vážně podráždit oči a dokonce způsobit jejich trvalé
poškození. Pokud se vyvíjecí emulze/zesvětlující směs nebo barvicí směs dostane do kontaktu s očima,
okamžitě je vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou pomoc.
• Pokud musíte mít při aplikaci nasazené kontaktní čočky a výrobek se dostane do očí, vyjměte nejprve
kontaktní čočky, potom oči okamžitě vypláchněte velkým množstvím vlažné vody a vyhledejte lékařskou
pomoc.
• Výrobek nevdechujte ani nepožívejte.
• Nepoužívejte, pokud jsou Vaše vlasy obarveny Hennou nebo barvami na bázi kovu. Počkejte, až vlasy
obarvené barvami na bázi kovu nebo Hennou odrostou a budou ostříhány.
• Před barvením z vlasů odstraňte všechny kovové předměty, jako například sponky, jehly nebo pinety a v
průběhu barvení/zesvě­tlování je nepoužívejte. Nepoužívejte žádné kovové předměty.
• Uchovejte vyvíjecí emulzi z dosahu tepla a světla. Nemíchejte tuto barvu/zesvětlovač s žádným jiným
výrobkem. Nepoužitý výrobek neuchovávejte. Nenechávejte směs v uzavřené lahvičce, mohla by se nafouknout
nebo prasknout.
• Výrobek není určen pro barvení dětských vlasů.
• celý obsah balení
• sklenici nebo misku k přípravě směsi
• starý ručník k ochraně oblečení
• hřeben nebo štětec na vlasy k nanášení barvy
• hřeben s řídkými zuby
• nůžky
• hodinky
• Díky nové receptuře Palette Intensive Color Creme došlo ke změně barvy barvicího krému u několika
odstínů. Tato změna barvy nemá žádný vliv na konečný barevný výsledek. Docílíte osvědčeného barevného
odstínu a perfektního barevného výsledku, který očekáváte od Palette.
• Nepoužívejte 2 týdny před nebo po trvalé ondulaci. U vlasů po trvalé ondulaci zkraťte dobu působení o
10 min.
• Jestliže jsou Vaše vlasy:

  • Šedivější (kromě odstínů VN3, WN3, WN5, MW3, MW5) nebo světlejší než doporučujeme, poškozené

nebo po trvalé: Výsledek barvení může být více intenzivní, než je na obrázku na obalu nebo ve vlasovém
vzorníku.

  • Tmavší než doporučujeme: Výsledek barvení může být méně intenzivní než je na obrázku na obalu

nebo ve vlasovém vzorníku.

  • Poškozené nebo velmi porézní : Nedoporučujeme aplikovat barvu na konečky vlasů (asi 1–2 cm), aplikujte

ji na ně až 5–10 minut před koncem doby působení směsi.

  • Delší než po bradu: Doporučujeme Vám použít dvě balení Palette Intensive Color Creme.

• U odstínů RF6, RFE3, RI5, V5, G8
100% krytí šedin docílíte tak, že smícháte polovinu obsahu tuby daného módního odstínu s polovinou
tuby odstínu přírodního. Použijte přírodní odstín v totožné hloubce barvy ( RFE3 s N3); (RI5, RF5, V5 s
N5); (RF6 s N6). Bez míchání s přírodním odstínem odstíny RF5, RF6, RFE3, RI5 a V5 perfektně kryjí šedivé
vlasy.
• U odstínu G8 – perfektního krytí šedin docílíte smícháním poloviny obsahu tuby s polovinou tuby odstínu
N8. Bez míchání s přírodním odstínem tento odstín perfektně kryje šediny až do 50% šedivých vlasů.
• Doporučujeme opakovat aplikaci Palette Intensive Color Creme každé 4 týdny, jelikož vlasy rostou
přibližně 1 cm za měsíc.
• Palette Intensive Color Creme lze z pokožky snadno smýt vodou a mýdlem nebo pleťovou vodou.
• Před použitím si, prosím, důkladně přečtěte BEZPEČNOSTNÍ POKYNY.
• Není nutné vlasy před aplikací umývat.
• Chraňte před přímým kontaktem s textiliemi, syntetickými materiály a jinými povrchy, vzniklé skvrny lze
jen těžko odstranit.
• Připravenou barvicí směs ihned naneste. Zbytky namíchané směsi neuchovávejte, ale zničte.
• U odstínu E20: Nepoužívejte na světle plavé vlasy před ani po trvalé ondulaci. Mohlo by dojít k poškození
vlasů.
• U odstínů E20, C10, A10: Během barvení na vlasy nepřikládejte plastové a aluminiové pokrývky a zamezte
vnějšímu působení tepla (např. vysoušeč vlasů, sušící helma nebo sauna). Nepoužívejte tyto odstíny v
případě, že jste při předchozím barvení vlasů použili červené nebo tmavé odstíny.
Díky inovativní receptuře s POMERANČOVÝM OLEJEM, pečující barvicí krém od Palette během barvení:
• zevnitř hloubkově vyživuje Vaše vlasy
• a dodává vlasům viditelně větší pružnost a zdravý lesk po celé týdny.
Palette Intensive Color Creme – Déletrvající intenzita a lesk
Viditelná péče pro Vaše vlasy
Důležitá upozornění
Tipy pro použití / Informace
Potřebujete
BEZPEČNOSTNÍ POKYNY
1 Příprava
Vysoce účinné složení barvicího krému Palette přináší speciální dimenzi barvení díky nové receptuře, která chrání barvu.
• Uzavírá ve vlasech barevné pigmenty a předchází jejich vymývání.
• Zajistí zvlášť dlouhotrvající intenzitu a výjimečný lesk po celé týdny.
• Zaručené perfektní krytí šedin.*
*Odstíny C10, A10 a E20 Vaše vlasy zesvětlí.
• Trnem v uzávěru proražte membránu tuby a vytlačte všechen barvicí
krém do připravené emulze.
• (Pokud mate velmi krátké vlasy, použijte pouze polovinu obsahu tuby s
barvicím krémem).
• Dobře promíchejte (nepoužívejte kovové předměty).
• Ihned spotřebujte, zbytky neuchovávejte.
• Přikryjte si ramena starým ručníkem.
2.1 Úplné obarvení

1. NANESTE
barvicí směs rovnoměrně pomocí nanášecího štětce na suché vlasy a začněte od týla.
Máte-li vlasy silně znečištěné nebo mastné, před aplikací barvy je umyjte šamponem a
pečlivě vysušte (mytí vlasů není nutné u odstínů E20, A10 a C10).
Směs nenanášejte asi 2 cm od vlasových kořínků. Naneste barvicí směs rovnoměrně
do vlasů. Následně směs aplikujte také ke kořínkům vlasů.
Tento způsob použití doporučujeme, jestliže
• Používáte permanentní barvu poprvé nebo
• Vaše vlasy jsou zcela odrostlé a nejsou viditelné zbytky předchozího barvení.
2. DOBA PŮSOBENÍ
Nechte směs působit po dobu 30 minut.
U zesvětlujcích odstínů E20, A10 a C10 nechte směs působit 30 až 45 minut podle
toho, jak intenzivního barevného výsledku byste chtěli dosáhnout.
(Pro vlasy po trvalé ondulaci – viz „tipy pro použití“).

1. NANESTE
směs na suché vlasy pomocí nanášecího štětce pouze na odrostlé části. Máte-li vlasy
silně znečištěné nebo mastné, před aplikací barvy je umyjte šamponem a pečlivě
vysušte (mytí vlasů není nutné u odstínů E20, A10 a C10).
Odstín E20: nanášejte pouze oblast u kořínků.
2.2 Barvení odrostlých vlasů
2. DOBA PŮSOBENÍ
Nechte směs působit na odrostlých vlasech po dobu 20 minut (u vlasů po trvalé ondulaci
si přečtěte “tipy pro použití”).
V případě zesvětlujících odstínů A10 a C10 nechte směs působit 30 až 40 minut
(odstín E20 nechte působit 30 až 45 minut) podle toho, jak intenzivního barevného
výsledku byste chtěli dosáhnout.
3. ROZČEŠTE
směs rovnoměrně hřebenem s řídkými zuby.
Odstín E20: Nerozčesávejte směs po celé délce vlasů, pouze v oblasti odrostů.
4. DOBA PŮSOBENÍ
Nechte směs působit dalších 10 minut.
Zesvětlující odstíny A10 a C10: nechte působit pouze 5 minut.
Tento způsob použití je nezbytný, jestliže
• Již byly Vaše vlasy obarveny a jsou vidět odrosty u kořínků, nebo
• Jsou konečky vlasů tmavší nebo ve špatném stavu.
HENKEL ČR, spol. s r.o., U Průhonu 10, 170 04 Praha 7,
Česká repulika, e-mail: schwarzkopf.cz@cz.henkel.com
3 Oplachování
Oplachování
Po uplynutí doby působení opláchněte důkladně Vaše vlasy, dokud nebude voda
zcela čirá.

Attack-design

ano vše smíchat dohromady a obarvit