maia

Péče o vlasy s trvalou ondulací???

Ahojky, mám nově udělanou trvalou (2 dny). Když jsem odcházela od kadeřnice měla jsem krásně objemné vlasy a krásné kudrlinky. Dnes po dvou dnech kudrlinky ochably a objem už také nic moc. Jak mám docílit stejného efektu, jako když jsem odcházela od kadeřnice? A jak se mám o vlasy dále starat? Popřípadě nějaké domácírecepty atp… děkuji!

Odpovědi
hanny 2

Jak se máš o vlasy starat,ti měla říct kadeřnice.Po trvalé vlasy rychleji rostou,takže to stejně povolí,ale co můžu poradit,po umytí si vetři do vlasů kvalitní kondicionér a pěnové tužidlo a vysuš si vlasy fénem s difuzérem.

pusinka50

Stačí si namočit ruce a mokrými prstami si vjíždět do vlasů a „nadýchávat“ je a tvarovat. Vlasovou kosmetiku mi doporučil kadeřník Glüss Kür, obsahuje kerastan podporující růst vlasů, je šampon i kondicionér