sisinec123

Je vhodné odbarvení poškozených vlasů?

Zdravím, mám nabarvené vlasy na černou a chtěla bych aspoň nějakou hnědou. Myslíte si, že bych si mohla odbarvit vlasy třeba jen vymývací lázní nebo 3% peroxidem? Konečky se mi lámají a některé jsou rozštěpené. Začala jsem používat regenerační masky, vlasy si nefénuju ani nežehlím. Stříhat je nechci, protože je už teď mám hodně krátké. A kdybych je měla ostříhat, tak bych asi musela jít na pixie sestřih. Což se mi nechce. Někdo nějaké rady ohledně regenerace a odbarvení..?

Odpovědi
ivzez

Odbarvení poškozených vlasů vhodné není.
Už jednou jsem ti poradila obrátit se na kadeřnici,
protože sama by sis vlasy mohla poškodit.

Opakováním otázky na stejný problém porušuješ zdejší pravidla.
Jestli potřebuješ problém rozvést, doplň původní otázku,
nebo pokračuj dole pod ní v diskuzi.

Příští takovou otázku nahlásím ke smazání.