Kura

Pomůžete s programem HEIDENHAIN?

Potřebuji zjistit, kde v tomto programu hledat motohodiny stroje. Na stroji fyzicky žádné hodiny nejsou jak bývaly dřív a prý se to v nových verzích programu HEIDENHAIN dá najít, ale ať proklikávám jak proklikávám, nic nenacházím …

Jedná se o TNC 640

Díky

Odpovědi
anonym

Jako by ses ptal kde v programu MICROSOFT najdu … … jde o to že HEIDENHAIN není název programu je to firma která vyvinula hned několik různých programů. Budeš muset specifikovat který z nich máš na mysli, jinak se těžko hledá odpověď. ACCOM, EnDat, ProgrammingStation, StateMon, TNCremo, … který ?

petr1389

Heidna moc neznám, ale nemůže to bejt někde ve strojních parametrech?