zjentek

Pomůžete mně najít co nejlevnější kuličky?

Sháním kuličky jako střelivo. Průměr má být cca 8 mm. Musí být železné, ocelové či jakékoli jiné o podobné hmotnosti. Jak napovídá otázka, zásadní je jejich cena, takže nehledáme nerez, zlato, atd.

Já našel kuličky cal.8mm za 2kčs/ks-

http://www.to­bex.cz/eshop/lo­ziska-tobex-praha---prislusenstvi-lozisek/loziskove-kulicky.html

…což na jeden výstřel je příliš vysoká cena.

Dik ;)

Odpovědi
Brblal

Pokud chcete levné a nemusely by být kovové, zkuste se podívat na: koralky.cz
i když nějaké kovové tam také mají ale duté (dávám odkaz) asi to nebude to, co hledáte…

Zdroj: http://www.ko­ralky.cz/kovo­vy-koralek-duty-8mm-stribrny

zjentek

Brblal tak dik!

zjentek

Taky se velmi přemnožily straky, ale to nijak nesouvisí, o tom v jiné, příští otázce.

Brblal

Také jsem teď nějaké viděl na postovnezdarma.cz ty byly z Číny (asi nebudou tak kvalitní jako na koralky.cz ale posilají to sem zdarma (neplati se nic za postovne, jen se platí za kuličky).