TheDumpling

Pomůžete mi? Správně se mi nezobrazují obrázky a stránky na internetu.

Například, kliknu na obrázek na Googlu, nic se mi nezobrazí. Nebo jsem se chtěl podívat na jízdní řád na stránce DPP, tak jsem rozkliknul stránku jízdní řády a zase se nic neukázalo. A takto se mi to stává už u mnoha stránek, například i když dělám stránky na Wixu (to už kvůli tomu špatnému zobrazování ani němůžu). Zatím tedy jen u Chromu. Pokud máte nějaký nápad, jak bych to mohl opravit, nebo čím by to mohlo být, budu strašně rád za všechny odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud ten problém máte jenom v Chromu, zkuste deaktivovat doplňky nebo ho spustit v safe módu.

anonym

  1. ověřte, že máte skutečně aktuální verzi chromu (případně jej na nejvyšší verzi aktualizujte)
  2. zkuste stránku otevřít v anonymním okně (ve kterém jsou resetovány lokální úložiště a deaktivovány doplňky takže na prohlížeční nemají vliv), v chromu anonymní okno otevřete kombinací CTRL+SHIFT+N
  3. teprve pokud jste zjistil, že v anonymním okně prohlížení funguje bez problémů, deaktivujte všechny doplňky v rámci prohlížeče abyste dosáhl stejné funkčnosti i v běžném režimu nebo ještě lépe resetujte nastavení prohlížeče podle tohoto návodu https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/3296214­?hl=cs

anonym

Jakmile se po resetu nastavení znovu přihlásíte google účtem, chrome si z cloudu sám stáhne vaše oblíbené záložky, uložená hesla a tak podobně … takže o žádná data tím resetem nemusíte přijít. Doplňky pak do prohlížeče přidávejte obezřetněji a postupně, všímejte si který má negativní vliv na prohlížení webu abyste jej mohl případně cíleně odebrat.