Avatar uživatele
Zlatý

Pomůžete mi s hledáním filmu?

Hledám film. Popis:

Na začátku se dva hlavní hrdinové (on a ona- jinak velmi známí herci, ovšem já těžký sklerotik anebo jiná porucha mozku)potkají ve vlaku. On jede už nevím kam a ona je takový třeštidlo. Takže si jí všimne. Pak z celýho filmu nepamatuji nic, jen podstatu děje, a tu si pamatuji asi tak, že se při různých příležitostech stále náhodně potkávají, takže se jejich životy asi nějak prolínají, ovšem ta setkání působí jako náhody, možná to jsou náhody, ale něco tam mezi nimi vždy citově vzniká, něco romantického mezi nimi prostě je, jenže jejich cesty osudu se pořád míjejí, pak snad spolu žijí, nevím, později mu myslím zase uteče, taky nevím přesně, zkrátka jsou spolu a nejsou, spíše více nejsou, přestože je tam cítit jakési ohromné pouto, mezi nimi. Skutečná láska. zkrátka je to natočený, že je ze snímku cítit skutečná láska, i když ti aktéři to všelijak zle rozlišují. No a snímek končí tak, že sobě vzájemně definivně podlehnou, poslední záběry jsou na pláži, kde jsou šťastni poté, co si vyznali svou lásku a hnedle je ta romantiky oblíbená pasáž, kdy on v pouhé myšlence hodnotí zpětně tu situaci, ten vztah s ní a dabér ty jeho myšlenky divákovi předkládá (jak všichni známe z Marlowek od Chandlera), aby se v tom neztratil no a hlavní hrdina přemýšlí nějak takto: ...tady jsem se pak úplně ztratil, ale závěr té myšlenky zní asi takto: "Tak, a teď mohu v klidu (nebo spokojeně) zemřít" (jako že má ji, chápete... (;(;(;).

Takže když si to shrneme: on čeká na zastávce → někam cestuje → třeštidlo ve vlaku → nějaká komunikace → celý film náhodná setkání, náznaky lásky a rozcházení → vyznání → happy end → definitivní láska → našli to, můžou v klidu umřít.

Děkuji za případnou pomoc (moc rád bych to viděl).

-----------------------------

Chce ještě někdo pomoci s hledáním? Přiznám se, že já ten film už našel, ale velmi by mne zajímalo, zda by jej dle POPISU ((;(;(;) dokázal najít i někdo další. Ani se tentokrát nepřidala uživ. IceT, což mě mrzí, bo kdo tady rozumí movie více, že ano.

Pokud min. deset z vás zkusí dále tipovat název filmu anebo budou v odpovědi či diskuzi pouze zvědaví, co že to může být za snímek, tak pak na film zanechám v diskuzi link.

Pokud bude deset a více uživatelů v odpovědi včetně diskuzí zjevně anebo naoko vytočených, že tady opruzuji s neotázkou a ať s tím jdu do háje, zanechám link tamtéž.

Čili součet odpovídajících či jen diskutujících uživatelů s kladnými i zápornými emocemi zde musí činit dalších min. deset nicků, aby odkaz na film byl vložen. (;

HEZKÝ DEN BEZ KORONAVITU přeje zjentek D;D;(;!

Odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Kdyby tam nebyl ten vlak, ale letadlo, věděla bych. Docela by to sedělo, ale tohle byl hodně akční film, méně romantiky. Cameron Díaz a Tom Cruise?


Avatar uživatele
Pokročilý

Avatar uživatele
Bronzový

Avatar uživatele
Zlatý

... Zdrojový kód to nebude, zamilován nevím, neviděl jsem ... kdyby tam bylo místo vlaku třeba auto nebo spíš hospoda, kdyby se potkávali každej den, a vona furt ztrácela paměť, mohlo by to bejt 50x a stále poprvé https://www.csfd.cz/… ...


Avatar uživatele
Zlatý

Ráda bych odpověděla, ale bohužel jsem tento film zřejmě neviděla, takže neodpovídám, když nevím, promiň. Taky se stává, že podle popisu jsme film viděla, ale nemůžu si vzpomenout na název, to se aspoň snažím najít.

A zajímalo by mě, co je to za film.

 

Diskuze k otázce

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

IceT, i tak dík za odpověď. Za vstřícnost.. (;

Taky mě překvapilo, jak můj mozeq po delších letech zvláštně pracuje. (;
Ani by mě nenapadlo, že by mohlo jít o sci-fi. (;(;
Tak takhle nejspíš pracují ty "různé vrstvy paměti". (;
https://www.youtube.com/…

Avatar uživatele
Zlatý

iceT

No tak toto jsem určitě neviděla, před dramaty dávám přednost krimi nebo thrillerům, zaujal mě třeba tento
https://www.csfd.cz/…
a nezklamal.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

No ono je to asi takový drama, jako když spolkneš pecku z mandarinky. Však zkoukni, nic dramatického a všude čistá láska. (; Dík za tip.

Avatar uživatele
Zlatý

zjentek

Oba jsou skutečně veliké movie star Hollywoodu a ten vlak může být taky městská nadzemka, no, prostě downtown, uptown, nějaká z těch "brown line, blue line,...", však víte. (;

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý annas 885
Zlatý iceT 857
Zlatý briketka10 680
Zlatý marci1 624
Zlatý Drap 572
Zlatý quentos 563
Zlatý led 443
Zlatý Kepler 421
Zlatý bolak 360
Zlatý hanulka11 271

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.