LeeLee

Pomůžete mi s hledáním filmu?

Jediné, co si pamatuji, je, že skupina dětí zavřela podivínského spolužáka do vypalovací pece, kde zemřel … Bylo to něco o duchách, děti tvořily sochy svých hrdinů .. a jeden kluk předstíral, že je slepý
Doplňuji:
Vím, že to byl film zhruba na hodinu a půl, z Věřte Nevěřte to nebylo … Byl to rodinný film.

Odpovědi
Ella

jste si jistá, že to není z Věřte Nevěřte? Protože to tak zní… viděla jsem hodně filmů o duchách, ale žádný takový jaký popisujete neznám ani z vyprávění…

Maniak658

Vidělas Interstate 60

Zdroj: http://www.uloz­.to/5157284/dal­nice-60-interstate-60-cz-dabing-avi

iceT

Tedy pardon,ale Dálnice 60 to rozhodně není,ten jsem viděla a to byl moc pěkný film…