pája28

Pomůžete mi prosím s překladem??

Ahoj, potřebovala bych pomoc s překladem do angličtiny. Mám tady pár citátů, ale nevím jak je mám přeložit:
Jen proto, že momentálně nemáš to co chceš neznamená, že to nikdy mít nebudeš.
Prohra je jen důvod na to, aby si pokračoval dál.
Kdo chce najde si cestu a kdo nechce najde si výmluvy.
Tohle jsou zatím všechny, předem děkuji za pomoc.
A kdyby měl někdo čas, tak bych měla i více otázek ohledně angličtiny tak kdyby někdo chtěl, tak mi tu můžete nechat e-mail abych se vás mohla na pár věcí zeptat nebo mi něco zkontrolovat.

Nejlepší odpověď
quentos

Just because you don't have what you want doesn't mean you will never have it in the future.
A loss is only a reason for going on.
He who wants to always finds a way and he who doesn't want to always finds an excuse.

V první větě poněkud pokulhává větná skladba, ale angl. překladu to v tomto případě nevadí, protože because lze přeložit nejen jako „protože“, ale i jako „to, že“.
quentos@seznam.cz

pája28

Moc děkuji :)