Sekera45

Pomůžete mi najít film podle děje??

Hlavní hrdina je teenager, který jako jediný ze třídy přežil nehodu školního autobusu. Začne se chovat jinak a dělá věci, které okolí nechápe. Pointa filmu je odhalena na konci – celou dobu plnil přání spolužáků, která si zapsali do sešitu krátce před nehodou. Pokud si dobře pamatuji bylo tam rozbít výlohu, uhodit/zbít policajta,… Poslední „úkol/přání“ na seznamu je skočit z útesu do moře. Předem díky za pomoc.

Odpovědi
Ametyst

Nejsem si jistá, jestli to může být tenhle film https://www.csfd­.cz/film/13319-sladke-zitrky/prehled/

Sekera45

Díky za tip, děj je opravdu podobný a film není špatný, ale Sladké zítřky to boužel nejsou :(