VelkejDíDí

Pomůže mi někdo s názvy těchto filmů?

Narazila jsem na takové hezké tričko plné spoilerů z filmů a některé z nich nepoznávám.. Pomohl by mi někdo?:-)
Odkaz na tričko zde: http://img-9gag-lol.9cache.com/pho­to/aW0xpen_700b­.jpg

Nejlepší odpověď
Klarka12

poznávám jen pár … Avatar, mission impossible,ti­tanic,Alien,Zo­diac,Matrix, pán prstenů, Rocky, E.T, star wars,Harry Potter, Memento, Pátý element, Šestý smysl, Ti druzí, Kill Bill, Muži v černém… 🙂

Další odpovědi
Lurius

Pak ještě Rosemary má děťátko, Černá labuť, 300 Bitva u Thermopyl, Klub Rváčů, Pokrevní bratři a Čistá duše