Pomůže laser na jizvy po akné? Prý jen malá změna, navíc přetrvává zarudnutí obličeje, mokvá to, narušená pigmentace…?

Ovažuji o podstoupení laseru na jizvy po akné. Z několika zdrojů se mi doneslo, že učinnost je minimalní, třeba jen změna 10% k lepšímu, navíc po zákroku mohopu nastat komplikace v podobě přetrvávajicího zarudnutí v obličeji apod. Takže změna téměř žádná, nemluvě o zbytečně vyhozených penězích. Je tomu opravdu tak?

Nejlepší odpověď
BEAES

Bylo by dobré jít na zákrok co nejdříve, protože se po něm nemůžete slunit, tak je to v zimě optimální. Myslím si, že ta změna bude určitě vyšší než 10%, známý na tom byl a měl po zákroku pleť o moc lepší, pěkně vyhlazenou.

Zdroj: http://www.laser-centrum-brno.cz/nase-sluzby/laserove-odstraneni-korekce-jizev/

Další odpovědi
MacaM

Doporučuji zkus nejdříve bylinný gel, který revitalizuje pokožku, urychluje hojení, je výborný na akné, různé kožní poranění, afty, bradavice, popáleniny, štípance,…
Mě osobně zhojil hlubokou ránu, sice na patě, ale přesto jizva žádná.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou