Spartaboy

Pomůže holit si podpaží, když se každý den sprchuji? Či pot nestačí při každodenním mytí zkrystalizovat a nemá to vliv?

Pomůže holit si podpaží když se každý den sprchuji? Nebo pot nestačí při každodenním mytí zkrystalizovat a nemá to vliv?

Jsem ve velkém stresu a myslím si že to je příčina mého pocení. Jedy z antiperspirantů si ale nehodlám ničit lymfatické uzliny v podpaží. Zapracuji raději na mém stresu. Jen mě zajímá v jakých případech má význam holit si podpaží s ohledem na zápach. Nechci se holit kvůli jedné mojí nemoci fakt by mě to dělalo moc zle. Ale není nutné abych to dále vysvětloval. Děkuji moc za odpovědi.

Odpovědi
Otter27

Holenie podpazusia pomaha proti poteniu (teda aspon mne).