Michal

Pomozte mi, prosím, s průzkůmem.Volil bych stranu Zelených,kdyby? Nevolil bych stranu stranu Zelených protože?Progam?

Každého zajímá program,nebo skutky ,nebo má důvod o kterých ti zainteresovaní neví,tak Vás prosím pomozte mi, prosím, najít chyby.Děkuji,od­mítám vulgarity!

Nejlepší odpověď
BEAES

Nevolila, protože mají být někde úplně jinde, než se angažovat v politice.

Další odpovědi
Bumbes

Nevolil jsem je.
Když místopředsedkyně EKOpartaje neví co je biomasa a předseda má občas naivní názory, jak Neználek ve Slunečním městě, tak opravdu mám dojem, že do parlamentu nepatří.

anonym

nevolila jsem je absolutne jsou zbytecni