hapiky

Pomohli byste svému dobrému známému, kdybyste ho uviděli mezi bezdomovci?

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě, pokud by o to stál.

Další odpovědi
Kepler

Rozhodně bych se ho zeptal, jak bych mu mohl pomoci. Pokud by měl vůli, tak mi to řekne a já se pokusím. Bohužel i mezi známými mohou být i trosky a to bych už nevěděl jak najít způsob.

tatanka

Rád bych odpověděl, že ano, ale nejsem si zcela jistý. Velmi by záleželo na jeho chování, snaze a neposledně na lidech, kterými by byl obklopen.