Nerevarin

Pomalé načítání fotek ve Win 7.

Včera jsem tu otravoval s podivným zbarvenim fotek. Mowla poradil a vyřešilo se to. Jenomže když teď poklikám na jakýkoliv obrázek a chci ho otevřít, trvá to nezvykle dlouho. Dříve se to otevřelo hned. Teď musím tak 3 vteřiny čekat, což je pochopitelně neakceptovatelné:) Nevíte někdo co s tím? Díky moc.

Odpovědi
anonym

  1. zkus počítač pročistit (např. Ccleanerem, pokud nemáš, stáhni si jej – https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard )
  2. pokud to nepomůže – a aktualizace ovladače ti nic zásadního nepřinesla, vrať se k původní verzi
  3. pokud ne b), zkus použít jiný prohlížeč foto