maky98

pomáhá domácí salicylová mast na akné?

Ahoj, dělám seminární práci na téma kyselina acetylsalicylová a v praktické části zkoumám různé typy domácích výrobků. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vás si doma udělal domácí salicylovou mast a jestli mu to pomohlo.

Odpovědi
gecco

…„v praktické části zkoumám“…
Tak zkoumej…
😉
Akorát pozor – pokud máš pleť náchylnou k akné, může se nevhodná ´léčba´ i výrazně zhoršit.
___
Osobní zkušenost nemám.

mosoj

Kup si Anopyrin, rozetři ho v moždíři, zamíchej do masťového nosiče ( dostaneš v lékárně nebo u Ťamana a zkoušej.

maky98

Já jsem to zkoušela na 2 lidech, protože více neznám, a proto potřebuji více zkušeností jestli to někomu vůbec pomohlo