Avatar uživatele
Butters_xD

Položili jste na tomto webu opakovaně otázku, na niž jste už dostali odpovědi?

Položili jste na tomto webu otázku, na kterou jste se už ptali?

Upravil/a: annas

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Kepler před 1201 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Neptám se na otázku, ale na odpovědi u opakované otázky,

Napsala jsem přes 3 tisíce otázek. V poslední době vkládám otázky zcela jiného druhu, než to bylo v minulosti. Myslím si, že se neopakuji.

Zpravidla se dívám do vyhledávače Odpovědí. Někdy vložím podobnou, kterou vložil někdo jiný, doplním odkaz na ni, i když můj dotaz je z jiného úhlu pohledu.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ano, občas se mi to stane. Prostě si všechny nepamatuju. Je to přes 2000 otázek za více než 5 let…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tabea

Mně se dokonce stalo, že ani napodruhé nikdo neodpověděl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

Ano, když ji totalitní Odpovědi skryjí. Slovy disidentů, do totality je nutné tepat a tepat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Ano, jednalo o název filmu, která jsem viděla kdysi a pamatovala jsem si z něj útržky a ještě samozřejmě jinak, než jak se udály ve filmu, což je běžný jev, paměť bývá mrcha. Ptala jsem se dvakrát a ani jednou jsem nedostala odpověď.
Nicméně film jsem nedávno našla, bohužel jen v originálním znění, akorát to chtělo hledat i na jiných webech, než jen na cz. Protože film tenkrát vysílali ve slovenském znění, měl i slovenský název, a podle toho se hledá blbě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nepamätám, ale určite ano, v prípade, že sa zmenili podmienky aj pre predpokladanú odpoveď. Ale určite nebola v rovnakom znení.

Preborník v upozorňovaní na rovnakú otázku bol svojho času Dr.Axl. Buď verejne, alebo vnútornou poštou.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek