Butters_xD

Položili jste na tomto webu opakovaně otázku, na niž jste už dostali odpovědi?

Položili jste na tomto webu otázku, na kterou jste se už ptali?

Nejlepší odpověď
annas

Neptám se na otázku, ale na odpovědi u opakované otázky,

Napsala jsem přes 3 tisíce otázek. V poslední době vkládám otázky zcela jiného druhu, než to bylo v minulosti. Myslím si, že se neopakuji.

Zpravidla se dívám do vyhledávače Odpovědí. Někdy vložím podobnou, kterou vložil někdo jiný, doplním odkaz na ni, i když můj dotaz je z jiného úhlu pohledu.

Další odpovědi
Kepler

Ano, občas se mi to stane. Prostě si všechny nepamatuju. Je to přes 2000 otázek za více než 5 let…

Tabea

Mně se dokonce stalo, že ani napodruhé nikdo neodpověděl.

JežíšKristus

Ano, když ji totalitní Odpovědi skryjí. Slovy disidentů, do totality je nutné tepat a tepat.

iceT

Ano, jednalo o název filmu, která jsem viděla kdysi a pamatovala jsem si z něj útržky a ještě samozřejmě jinak, než jak se udály ve filmu, což je běžný jev, paměť bývá mrcha. Ptala jsem se dvakrát a ani jednou jsem nedostala odpověď.
Nicméně film jsem nedávno našla, bohužel jen v originálním znění, akorát to chtělo hledat i na jiných webech, než jen na cz. Protože film tenkrát vysílali ve slovenském znění, měl i slovenský název, a podle toho se hledá blbě.

led

Nepamätám, ale určite ano, v prípade, že sa zmenili podmienky aj pre predpokladanú odpoveď. Ale určite nebola v rovnakom znení.

Preborník v upozorňovaní na rovnakú otázku bol svojho času Dr.Axl. Buď verejne, alebo vnútornou poštou.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.