Lily321

Politická strana ANO

Budete někdo volit tuto stranu?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
bolak

NE

ale ve španělsku budou hodně populární..

Další odpovědi
Sůwa

ANO

K rozhodnutí jsem došla vylučovací metodou. Ne politik, ale zkušený podnikatel a manažer dokáže vytvořit třeba nová pracovní místa ( Babiš zaměstnává 28 tisíc lidí ) a vytvořit podmínky pro vstup dalších podnikatelských subjektů. S tím pak souvisí i sociální politika založená na reálných možnostech a ne na planých slibech. Mám s tím vrchovatě osobních zkušeností… 🙂

Jsemtady

NE

Ano se sice nezda spatne, ale je to takovej pokracovatel ODS s podobnymi idealy. Pan Babis to medialne docela masazuje a to se mi moc nelibi.
Je asi lepsi jak nektere stare strany.
Ja ale volim Okamuru. To referendum by se nam siklo. A neboji se proti vsem rict svuj nazor a oznacit zlodeje.

anonym

NE

Doplňuji:
Pokud budou na vše v PS kývat „ano“, tak potěš pánbůh co to vyleze za legislativu.

anonym

NE

ne, raději volím velkou stranu jako je WC.

Děda Louda

NE

Ne.

kavac

NE

Ačkoliv je den voleb tak nejsem ještě rozhodnut, ale „ANO“ volit nebudu.

zelezo1983

NE

Doplňuji:
Pujdu volit DSSS at se ukážou nove tvare tyhlety to neumeji stat je haji…

Nuk nuk

NE

Doplňuji:
Jsem rozhodnutá pro jinou stranu, ANO mě ničím nepřesvědčili a její členové mi nepřipadají moc důvěryhodní.