Políbila vás někdy múza?!

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já sem to prvně tak narychlo přečet, že „poblila“ …a když nad tím tak přemýšlím, možná to bude i pravda

Další odpovědi
bolak

mě jednou políbila čúza jestli se to počítá..

pusinka50

Já ti povím, že jsem schopná složit celkem zábavnou a i dlouhou básničku na jakékoliv téma a to do cca 20 minut od zadání. Až někdy přemýšlím, že je škoda, že se s tím nějak neživila. Teď už je pozdě, nikdo by na mě nebyl zvědavý. Možná jsem něco prošvihla. 🙂

marci1

Líbá mně skoro pořád ! 🙂

Medulienka

Také se stalo, že letěla náhodou okolo a lehce mě políbila.
Doplňuji:
Po ulici kráčí Zdeněk a je celý od písmenek. Vpředu, vzadu, prostě hrůza, posrala ho v letu múza. – Karel Plíhal –

HonzikPernik

co je to múza? :O

M7ke06

Tento server není na takovéhle nesmyslné otázky. Radím aby jste přestal.

bolak

M7ke06: koho ste potkali, co vám to nalhali?

bolak

M7ke06: koho ste potkali, co vám to nalhali?

anonym

pusinka50, tak schválně. Použij tyto slova a slož zábavnou básničku.
Odpovědi, falešné bodování, mazání otázek a třeba barbakan. Pochopila jsi zadání ?!

gagaga

:))

gagaga

ja jsem taky " skladatelka " :p

..jsou zde hezke odpovedi ,
ale i 3 lidojedi
je tu potkani mazani
mazou pijani a tyrani
proto se nam vratil barbakan,
ktery tu byl mnohokrat oplakan
bojuje proti falesnikum
a taky proti cholerikum

  • iv-

anonym

  • iv-, tak to jsi mne dostala. 🙂