perry001

Poletím do Tuniska, kde si třeba koupím nějaké věci. Nevejdou se mi do kufru, budu je moci nějak převézt?pokud ano-jak?

Doplňuji:
pokud si koupím například vodní dýmku, a ta se mi nevejde do kufru s kterým jsem přijel, mohu si vodní dýmku vzít s sebou v batohu (příručním zavazadle) do letadla? Díky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Velké věci nepřevezeš ,/jedině že bys jel svým autem /do letadla -jedině co se vejde do příručního zavazadla a váha je také omezená někde na 5–8kg .
Bohužel také se mi líbily veliké keramické vázy ,ale na to musí člověk zapomenout.
Vem si , že by každý vezl něco velkého…to by asi v letadle vypadalo, že? Tím pádem je to omezeno.
Doplňuji:
na vodní dýmku zapomeň patří mezi zakázané

http://www.no­vinky.cz/ekono­mika/240560-s-vodni-dymkou-na-dovolenou-letadlem-vylouceno.html

Další odpovědi
pokazdejinak

nebo si s tou vodní dýmkou a třeba dalšími suvenýry kupte druhý kufr :) ale zjistěte si u letecké společnosti váhový limit pro zavazadla… u standartních letů je to 23kg nebo 2 kusy – ale nevím, jestli je to stejné i u charterů