helpmelidi

Pokypala jsem si kalhoty savem. (takové šedé s kytičkama.) Šlo by to zabarvit fixama na textil ?

Nebo nemáte jiné nápady?

Nejlepší odpověď
annas

Moje zkušenost.

Mně savo káplo na pestrobarevnou halenku a udělalo bílý flek. Přemýšlela jsem, jak na to. Halenku jsem měla ráda a bylo mně jí líto vyhodit. Riskla jsem to a koupila si fixu na textil a flek zabarvila – nebyl příliš velký.. Barva drží stále, nevím, že jsem nějaký flek měla. l. .

Další odpovědi
Fallagela

tak to smolík, savo je poměrně dost permanentní 🙂, pokud o kalhoty nechceš přijít a pokapala jsi si je někdě níž než u poklopce, tak si z nich můžeš uděat kraťasy, takhle jsem to tudle pořešila já, když jsem si jedny taky takhle odbarvila 😁

hanulka11

Skvrny od sava ničím nezakryješ .

manon

Polejt technickým benzínem a zapálit. To je recept, co jsem nedávno slyšela. Tím je přece vše vyřešeno.

helpmelidi

Dobře zkusím si koupit tu fixu a jestli to nepujde udělám si asi kraťasy (to mě taky napadlo)

annas

Já se tehdy rozmýšlela. Když se nepovede, vyhodím, pokud ano, v pořádku. Riskla jsem a nelituji. Možná záleží na materiálu, to nevím.