Avatar uživatele
helpmelidi

Pokypala jsem si kalhoty savem. (takové šedé s kytičkama.) Šlo by to zabarvit fixama na textil ?

Nebo nemáte jiné nápady?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 4101 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Moje zkušenost.

Mně savo káplo na pestrobarevnou halenku a udělalo bílý flek. Přemýšlela jsem, jak na to. Halenku jsem měla ráda a bylo mně jí líto vyhodit. Riskla jsem to a koupila si fixu na textil a flek zabarvila – nebyl příliš velký.. Barva drží stále, nevím, že jsem nějaký flek měla. l. .

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Fallagela

tak to smolík, savo je poměrně dost permanentní 🙂, pokud o kalhoty nechceš přijít a pokapala jsi si je někdě níž než u poklopce, tak si z nich můžeš uděat kraťasy, takhle jsem to tudle pořešila já, když jsem si jedny taky takhle odbarvila 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Skvrny od sava ničím nezakryješ .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
manon

Polejt technickým benzínem a zapálit. To je recept, co jsem nedávno slyšela. Tím je přece vše vyřešeno.

před 4101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
helpmelidi

Dobře zkusím si koupit tu fixu a jestli to nepujde udělám si asi kraťasy (to mě taky napadlo)

před 4101 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Já se tehdy rozmýšlela. Když se nepovede, vyhodím, pokud ano, v pořádku. Riskla jsem a nelituji. Možná záleží na materiálu, to nevím.

před 4101 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek