Savier

Pokukují ženy po mužích?

Tak jako muži po ženách? Otáčí se za nimi na ulici? Pokud ano, na jaké partie ženy koukají?

Nejlepší odpověď
jirka F

Ano v jednom vlaku jsem zažil ženu která koukala na moje mužské přirození coura jedna 😐.Nechal jsem jí být ale,nedávno jsem potkal celkem slušnou dívku ta se za mnou ohlédla ale dále jsem to neřešil.

Další odpovědi
da ny

Co vím z vlastní zkušenosti a mnohého vyprávění, obecně ne.
Pokud žena/dívka touží po příchodu nového/nějakého mužského objektu, tak ano.
Pozornost obecně „upoutá“ podivné chování, zjev. Výjimečné chování (galantnost, hulvátství, hlučnost). Extrémní/zajímavý vzhled (oblečení, účes) v kladném nebo záporném slova smyslu.
Ženy obecně mají jiné starosti/radosti než pokukovat po mužích.
Existují výjimky 😉

Filip84

Ano, a dokonce jsou fakt ženské jak chlapi, svým způsobem je to až odpudivé, že fakt jsou holky, co „loví“ kluky, nebo jak to říct, nicméně většina, pokud to tedy není, zase, nějaká „Brigitka Frigitka“, se podívá po chlapovi, to jo, ale obecně to mají ženské méně fysické a více emocionální. Nebo teda ne, že by vůbec nezáleželo na tom, jak ten chlap vypadá, to ne, ale na tom žebříčku hodnot je to někde jinde. Většinou.

No a na co by se asi tak jako koukaly, co myslíš? No, když budeš chodit po venku s kládou venku, jak JyrkaF🤪 pekelný kotelník ze školky, tak je to asi jasné, ale jinak zadek, ramena, ne? 🤷‍♀️ Poněvadž na druhý straně zadku je, teda většinou, vidět úplný hovno. 😅

iceT

Tak třeba já koukám na pěkné dlouhé vlasy, to se i otočím. Taky se kouknu na nohy, zejména když jsou navlečený v ultra úzkých nohavicích a nohy nejsou nohy, ale křivý párátka, tak to se pak chechtám, protože to je strašné:-D

paul1

Co vím od kamarádek, tak zepředu koukají mužům na boty, zezadu na zadek. 🙂

VaclavZeman

Toto je náhodou dost dobrý dotaz.

Filip84

Já znám chlapy, tak jako znám, i znám z holek vyprávění, co to mají asi takhle: horečka 40°C nevadí, zajebal by. Přijde z práce: zajebal by. Se vzbudí: zajebal by. Umře mu fotr: zajebal by. Prostě plný bachor + prázdný koule = živobytí celé.

Někteří jsou relativně vybíraví, že jako to nežere, tu by nejebal ani …, a asi to nejsou jenom kecy. Jiným je to jedno: jídlo nemusí být dobrý, hlavně že je teplý, a hlavně, „že to má díru a dýchá to“ (a to skutečně cituju!).

No a proč to píšu: protože přemýšlím, jestli znám, nebo jsem znal, nějakou takovou holku. Asi jo, asi by šla charakterisovat „kokot jako kokot, větší kokot – lepší kokot“, byť to neřekla. Ale bude to, jak píše dany, ta „existují výjimky“. A taky byly mladé, otázka je, co s tím udělá věk chlapi to mají většinou nastálo, nebo do hodně pozdního věku.

Filip84

JyrkaF🤪 pekelný kouzelník ze školky: No, to nesmíš chodit ve vlaku s lofasem venku, jako, to se pak nediv, že baby čumí. 🤦‍♀️ A na ulici to samý, od čeho si myslíš, že jsou kalhoty a spoďáry, jako? 🙄🙃🤪🤓

VaclavZeman

Kchhhhhh haha 😁

Savier

🤣👍