autacek

Pokud Vám vítr sfoukne z vaší střechy tašku na sousedovo auto, kdo škodu zaplatí? A jak to bude v případě tornáda?

Odpovědi
elkon

Pokud máš pojistku, tak pojišťovna, pokud nemáš, tak otevři peněženku. Také záleží, jak je pojistka sepsána, co vše obsahuje.

led

Je úplne jedno, či škodu spôsobí vietor, uragán, alebo tornádo.
Je to živelná pohroma.

Arne1

Sfouknutá taška by se dala uhrát na odpovědnost z vlastnictví nemovitosti.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

xiperio

Příspěvek smazán administrátorem.

led

Příspěvek smazán administrátorem.

autacek

@led nevím co je na tom nudného, je to docela podstatná právní a zapeklitá otázka, na niž bych rád znal fundovanou odpověď