zjentek

Pokud v létě vyfotím pár krásných nahatých ženských a zamažu jim tváře a SPZ, tak je pak můžu vyvěsit kamkoli na web?

Třeba tady, nebo na FB, to je jedno..

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, pokud s tím fotografované budou souhlasit a nebudeš tím porušovat žádná jiná nařízení.

Kelt

Pochybuji, že bys tady našel krásné nahaté ženské, které by se jen tak nechaly fotit. Lepší je, nebo hezčí najdeš na různých stránkách a můžeš si je dát do přátel. Ta první možnost hrozí kromě blbých keců a vysvětlování i případnou ranou do hlavy a pod.

nyjono

Nejde jen o tváře. Člověka lze někdy poznat i jinak. Někteří mají např. mateřské zneménko nebo jizvu.
A to by se dotyčné také nemuselo líbit.

ivzez

Souhlas osob potřebujete jak k focení,
tak k následnému zveřejnění fotek.

Ústní souhlas by nestačil, protože v případě zveřejnění fotek
byste musel být schopen ten souhlas kdykoliv prokázat.

Na Facebooku byste s „nahatými“ fotkami pravděpodobně neuspěl,
v případě dalších webů záleží na podmínkách toho kterého webu.

Kryšpín

Administrátor je smaže a udělá ty ty ty.

elkon

Dej se vyšetřit.

Mc Merkurion

… kamkoli ne, ale jsou weby, co si s nějakýma souhlasama starosti nedělaj …

… no, ale fejsko nebo tady, ti mezi ně stopro nepatří …

zjentek

Elkon: Právě, že jsem zdráv (jak otázka napovídá)! (;