Rokio

Pokud stříbrný nebo zlatý uživatel chce nominovat odpověď u cizí otázky, neměl by požádat o povolení autora dané otázky?

Myslíte si, že by to tak bylo správné?

zdroj obrázku: pixabay.com – qimono

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… PROBOHA PROČ ??? … nominuju sám za sebe odpověď, která je podle mne ta nejlepší z nejlepších, které jsem ohodnotil palcem, tím dávám najevo tazateli, že odpověď je správná, což tazatel nemůže vědět, jinak by se totiž určitě neptal … nebereme-li v úvahu, že se tazatel ptá proto, aby mu někdo potvrdil jeho, někdy, mylný názor …

Další odpovědi
Kepler

Kdo nominuje něčí odpověď dává tím pouze najevo, že podle jeho soudu je ta odpověď kvalitní. S tazatelem to nemá nic společného.

ivzez

Ne, neměl. Každý má právo sám ohodnotit odpověď, která se mu jeví dobrá.

Něco jiného by bylo, kdyby ta nominace otázku uzavřela.
Ale v tom případě by snad admin nominace omezil jen na tazatele.

Rokio

Mc Merkurion: Dobrá odpověď! Máš pravdu. Doufám, že neříkám blbosti, nýbrž jenom mám špatný názor. Teď jsi můj názor změnil.