janani

POKUD SI DÁM VEČER NĚCO SLADKÉHO,JE MI POTOM TĚŽKO OD ŽALUDKU.NENÍ TO I ZNÁMKA NĚJAKÉHO ZDRAVOTNÍHO PROBLÉMU? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
marci1

Jíst sladké večer způsobuje, že je člověku těžko. Také nejíst větší množství potravy. Večer se doporučuje dát si malou porci bílkovin a zeleniny, ale tak asi 2–3 hodiny před spánkem.

Další odpovědi
badisko

Neni a nervi po nas …!! …vypni si caps lock my tu otazku prectem i bez nej.....co ti nato mam rict ..:D tak nejez na vecer nic sladkeho a kdyz uz do sebe vecer ladujes cokolady tak …je lepsi horka nebo alespon 70% kvalitni cokolada a ne ty cokoladove pochoutky ..

Vembl

Nemyslím si, že by se muselo jednat o nějaký zdravotní problém. Jenom vám tělo signalizuje, že prostě sladké na noc nechce a měla byste ho poslechnout. Pokud vám něco nedělá dobře, tak to prostě nejezte. Vím, že je to těžké, ale jakou má cenu vzít si nějakou sladkost když vím, že mi z toho nebude dobře a budu se kroutit bolestí?

Protiva

ZDRAVÍ MÁŠ V POŘÁDKU, ALE URČITĚ MÁŠ ŠPATNÉ SVĚDOMÍ..